2017 UTC CCS Uluslararası Ortaklar Buluşması

18 - 21 Mayıs tarihleri arasında Carrier’ı da bünyesinde bulunduran, United Technologies (UTC), 4 kıtada yer alan ortaklarını Italya’da buluşturdu.

Venedik‘teki 3 günlük programa, aralarında Philippe Delpech, Başkan, Otis Elevator (Dünya Başkanı) ve Robert J. McDonough, Başkan, UTC Climate, Control & Security (Dünya Başkanı)’nın da olduğu UTC CCS’in üst yönetimi ile birlikte 23 farklı ülkeden UTC’nin ortak olduğu şirketlerin sahipleri katılım gösterdi.

UTC Climate Control & Security (CCS) şemsiyesi altında bulunan tüm şirketlerin arasında Alarko Carrier, Yönetim Kurulu Başkanı Niv Garih, Dalia Garih ve Tal Garih tarafından temsil edildi.

Her iki yılda bir, UTC ortakları arasında sinerji oluşturmak ve ortaklık yapılarını güçlendirmek amacıyla düzenlenen organizasyonun bu yılki toplantısında, geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden şirketimizin kurucusu merhum İshak Alaton da saygıyla anıldı.

Organizasyonda, UTC’nin üst yönetimi orta-vadeli stratejilerini ve ön görülerini kapsamlı bir şekilde sundu ve fikir alışverişinde bulundu. Bu kapsamda Alarko Carrier’ın da uzun yıllara dayalı başarı hikayesi örnek olarak gösterildi.