Orada Hava Nasıl?

Alarko Carrier bu kez de akıllı telefon sahiplerine yönelik olarak geliştirdiği “Hava Nasıl?” mobil uygulamasıyla fark yaratıyor.

Alarko Carrier imzalı uygulamada bulunduğunuz yerin fotoğraflarını anlık hava durumu ve sıcaklık bilgileriyle paylaşmak için; uygulama ekranındaki fotoğraf makinesi aracılığıyla çekilen görüntüyü, ekranın alt kısmında bulunan Facebook, Twitter, Instagram üzerinden yollamanız yeterli.

“Hava Nasıl?” isimli mobil uygulamaya Google Play Store ve Apple App Store’dan ücretsiz ulaşabiliyorsunuz. “Alarko Carrier Hava Nasıl” ile arama yaparak uygulamaya daha kolay erişebilirsiniz.

“Havanasıl” hashtag’i ile paylaşılan fotoğraflarınız ayrıca Alarko Carrier resmi instagram hesabından takipçilerle paylaşılacak. Her hafta yapılacak çekilişle Alarko Carrier instagram hesabında en fazla beğeni alan fotoğraflar sürpriz hediyelerle ödüllendirilecek.

Alarko Carrier hepinizi “sizin orada #havanasıl?” sorusuna cevap vermek üzere Hava Nasıl? uygulamasını indirmeye ve Alarko Carrier sosyal medya hesaplarını takip etmeye davet ediyor.

www.instagram.com/alarkocarrier

www.facebook.com/alarkocarrier

www.twitter.com/alarko_carrier